Odkrycia Bena Greenfielda z najnowszych wiadomości na temat fitnessu, odżywiania, zdrowia, dobrego samopoczucia, biohackowania i badań przeciw starzeniu się. Podobnie podsumowuję moje nadchodzące wydarzenia i wyjątkowe ogłoszenia, abyś mógł nadążyć za darmowymi prezentami, rabatami i nie tylko!


Nowe odkrycia tygodnia: fajne nowe rzeczy, które próbuję, książki, które czytam, I więcej!

Książka, która oszalała ostatnio: „Pester Of Corruption”

Autor Dr Judy Mikovits to współczesna Rosalind Franklin, olśniewająca badaczka wstrząsająca klubem naukowym starych młodych chłopców swoimi rewolucyjnymi odkryciami. I podobnie jak wiele kobiet, które wkroczyły do ​​świata facetów, odkryła dziesięciolecia sztuczek, które wielu wolałoby pozostać pochowanych.

Od pracy doktorskiej, która zmieniła leczenie HIV-AIDS, ratując życie milionów ludzi, składającej się z doskonałej Magic Johnson koszykówki, po jej wspaniałe odkrycie zupełnie nowej rodziny ludzkich retrowirusów i jej najnowszej dr Mikovits, badanie naukowe, które wskazuje na nową złotą erę zdrowia, faktycznie ciągle jest na czele nauki.

Z fantastycznym dowcipem, jakiego można się spodziewać, jeśli Erin Brockovich miał doktorat z biologii molekularnej, dr Mikovits rzeczywiście widział najlepszą i najgorszą naukę. Kiedy stała się częścią dzielnicy badawczej, która przekształciła HIV-AIDS ze śmiertelnej choroby w wykonalną, dostrzegła naukę w najlepszym wydaniu. Ale kiedy w jej badaniach zastanawiano się, czy wykorzystanie tkanki zwierzęcej w badaniach medycznych uwalnia niszczycielskie plagi chorób przewlekłych, takich jak zespół autyzmu i zmęczenia, dostrzegła naukę w najgorszym przypadku. Jeśli jej podejrzenia są odpowiednie, patrzymy na pełną korektę praktyk naukowych, polegającą na tym, jak badamy badania i leczymy ludzkie choroby.

Opowiadając o jej prawie czterech latach nauki, w tym ponad trzydziestopięcioletniej współpracy z dr Frankiem Ruscettim, jednym z twórców dziedziny retrowirologii człowieka, jest to kulisowe spojrzenie na problemy i ego, które określą przyszłe zdrowie ludzkości.

Miałem wiele ogromnych prezentów z tej książki, jednak tutaj jest tylko kawałek z kongresowego przesłuchania, które czytałem i czytałem w kółko, ponieważ to zadziwiło mnie:

„W oświadczeniu opublikowanym w sierpniu 2014 r. Dr Thompson stwierdził:„ Żałuję, że moi współautorzy i ja pominęliśmy istotne statystycznie informacje w naszym krótkim artykule z 2004 r. Opublikowanym w Journal of Pediatrics .

Jednym z kluczowych celów, który ustalono wcześniej wiosną 2001 r. Przed rozpoczęciem któregokolwiek z tych badań, było sprawdzenie wszystkich trzech procedur poza CDC przed rozpoczęciem badania analizy, aby osoby wspierające klientów nie mogły oświadczyć, że dostarczamy analizy pasujące do naszych celów i uprzedzeń. Celem nie było odejście od planu analizy, aby uniknąć awarii, która wydarzyła się w badaniu Verstraeten Thimerosal opublikowanym w Pediatrics w 2003 r.

Wszyscy autorzy i ja zadowoliliśmy się i postanowiliśmy w pewnym momencie od sierpnia do września 2002 r. Nie zgłaszać żadnych wyników wyścigu dla tego artykułu. W pewnym momencie zaraz po spotkaniu, w którym postanowiliśmy pominąć zgłaszanie jakichkolwiek wyników wyścigu, współautorzy zorganizowali spotkanie w celu zrujnowania plików związanych z badaniem. Pozostali czterej współautorzy spełnili się i przynieśli wielki kosz na śmieci do pokoju konferencyjnego, zbadali i przejrzeli wszystkie papierowe pliki, które naszym zdaniem musieliśmy zutylizować i umieścić je w znacznym koszu na śmieci. Niemniej jednak, ponieważ uważałem, że jest to nielegalne i łamie zarówno żądania FOIA, jak i DOJ, zachowałem kopie wszystkich plików w moim miejscu pracy i zachowałem wszystkie powiązane pliki systemu komputerowego. Uważam, że celowo zachowaliśmy kontrowersyjne ustalenia z ostatecznego projektu dokumentu Pediatrics. Panie Marszałku, myślę, że naszym zadaniem jest zagwarantowanie, że pliki dostarczone przez dr Thompsona nie zostaną przeoczone; z tego powodu przekażę je członkom Kongresu i komisjom twojego domu na żądanie. Myśląc o naturze dokumentów informatora, a także o zaangażowaniu CDC, wymagane jest przesłuchanie i szczegółowe badanie … ”

Łał.

Aby uzyskać pojęcie o tym, co jeszcze odkryjesz na stronach, możesz również sprawdzić aktualny wywiad mojego przyjaciela dr Josepha Mercoli z Judy tutaj Odbierz Plaga zepsucia w Amazon tutaj


Podcasty I Nagrane dzisiaj na taśmie:

Zwyczaje zdrowotne, rytuały, rutyny, biohacki, żywność, suplementy, treningi i sztuczki sukcesu zmieniającego świat Brendon Burchard.

Ten odcinek przyniósł ci Kion (kod BGF20), Naturals pszczelarza (kod BEN), 4 Sigmatic (kod BENGREENFIELD) i JOOVV (Zamów używając mojego linku i zdobądź moją nową markową książkę Bez ograniczeń absolutnie bezpłatne!).

Pytania i odpowiedzi 411: Skutki zimna i ciepła na Poziom cukru we krwi, nowy sposób na zwiększenie ilości białek szoku cieplnego, tygodniowy schemat Bena, wpływ 5G na oddychanie i wiele więcej!

Ten odcinek przyniósł ci Flourish Market (zdobądź obecną kartę do 20 $, kiedy zaczniesz korzystać z nowej subskrypcji

mój link), Powerdot (kod BEN), JOOVV (Wykorzystanie zamówienia mój link i otrzymaj moją markową markę nowa książka, Bezgraniczna zdecydowanie całkowicie za darmo!) i Kion Flex (kod BGF20).


Artykuły Opublikowałem dzisiaj:

Mój Top 18 najbardziej pomocny i myśl- Prowokowanie książek o zdrowiu, kondycji, odżywianiu, duchowości i samodoskonaleniu w 2020 r.

Mój pełny post feed i wszystkie poprzednie archiwa moich artykułów są tutaj, jeśli chcesz sprawdzić poprzednie krótkie artykuły.


Podcasty i artykuły Zostałem wyróżniony w tym tygodniu:

Podcast alfa ponad 40 – Testosteron dla faceta

Moja historia pandemii: Ulotki Gwiazda James Van Riemsdyk o zawieszeniu sezonu w środku gorącej serii


Specjalne oświadczenia:

::: Bez kaca, bez cukru Wino za grosz :::

Jestem dużym facetem z czerwonego wina. Niemal każdej nocy można mnie znaleźć ze zdrową porcją czerwonego wina, ponieważ A) jest przepyszna, B) wykazuje zalety zdrowotne, a C) jest jedynie relaksującym sposobem na zakończenie dnia ciężkiej pracy.

Ale nie wszystkie wina czerwone są opracowywane jednakowo, a ludzie w winach Dry Farm White używają najwyższej jakości naturalnych białych win z małych, zrównoważonych gospodarstw domowych, które spełniają ich bardzo surowe standardy zdrowia i czystości.

Każde dostarczane przez nich białe wino jest testowane laboratoryjnie i zapewnia się, że jest ilościowo schludne, pozbawione niekorzystnych negatywnych skutków i przyjazne dla każdej diety – w tym Paleo, Low-Carb i Ketogenic.

Wina z wytrawnego gospodarstwa również zapewniają, że spodoba ci się każda butelka w wybranym przez ciebie asortymencie, a jeśli nie, zmienią lub zwrócą każdą butelkę plus pokryją wszystkie wydatki.

Przygotowałeś się na samodzielne wypróbowanie? Po prostu kliknij ten link , wybierz częstotliwość wysyłki i odmianę, a będą one zawierać dodatkową butelkę za prostego grosza!


Potrzebujesz Pomoc w pełni optymalizująca mózg i ciało?

Studiowałem naukę, widziałem z pierwszej ręki, co działa, a co nie, a co najważniejsze, wiem, jak pomóc ci dokonać trwałych modyfikacji, aby stać się najlepszą odmianą siebie – – na dobre. Przeszkoliłem również całą armię trenerów Kion i dzięki naszemu wsparciu nie będziesz musiał mieć trudności z ustaleniem sprzecznych informacji na temat zdrowia, aby skończyć zdezorientowany i nieinspirowany.

Skonsultuj się ze mną jeden na jednego

Czy chcesz osiągnąć szczytową wydajność fizyczną? Mój harmonogram szybko się zapełnia, więc upewnij się, że zarezerwuj dziś ze mną swoją ocenę jeden na jednego

Pracuj z moimi osobiście trenowanymi trenerami Kion

Trenerzy Kion są certyfikowani w tym samym holistycznym podejściu, które mam na myśli dla zdrowia ciała i duchowości. Oprócz tego, że naprawdę są szkoleni, ci ludzie są certyfikowanymi specjalistami, od indywidualnych trenerów po dietetyków, chiropraktyków, elitarnych zawodowych sportowców, psychologów, lekarzy i innych. Kliknij tutaj, aby wyświetlić kompletna strona katalogu autokarów i aby znaleźć idealnego trenera dla siebie i swoich odrębnych celów!


Zbliża się Okazje:

14-16 lipca 2020 r .: Paleo f (x) – Austin, TX. Dołącz do dziesiątek ekspertów fitnessu, aby odkryć najnowsze przełomy w dziedzinie epigenetyki, biohackingu, keto, AIP, nootropów, badań krwi, kondycjonowania siły, snu, stresu i wielu innych. Wypróbuj przepyszne, zupełnie nowe jedzenie, znajdź nowe ćwiczenia, a nawet wypróbuj nowe gadżety w laboratorium biohackowania. Rejestracja tutaj

Wyświetl kalendarz Bena tutaj


Zawarty produkt: Kion Flex

Niezależnie od tego, czy jesteś sportowcem, entuzjastą zewnętrznym, czy też chcesz poczuć się jak najlepiej z wiekiem, zdrowie stawów jest kluczowe dla zachowania aktywnego stylu życia. Kion Flex to naturalny suplement na zdrowie stawów, o którym:

 • Wspomóż zdrową reakcję zapalną na ćwiczenia …
 • I promuj optymalne zdrowie stawów, elastyczność i mobilność.
 • Kion Flex jest zasilany przez Turmacin ®, pierwszy rozpuszczalny w wodzie ekstrakt z kurkumy zawierający turmerosacharydy, które wspierają dobrze zrównoważone działanie zapalne podczas ćwiczeń i mają wyraźne zalety dla stawów; AyuFlex ®, naturalny ekstrakt z ajurwedyjskiego superowoca bez GMO, Haritaki, który ma szczególne korzyści zdrowotne dla stawów, które wspierają funkcjonowanie stawów całego ciała i pomagają w swobodnym ruchu; oraz enzymy proteolityczne, które mogą ułatwić procedurę odzyskiwania i pomóc Ci znacznie szybciej zregenerować siły po codziennych czynnościach

  Zdobądź go dzisiaj za 20% zniżki z kodem: BGF20 , a twoje stawy będą myśleć o tobie raz i jeszcze raz, przez wiele lat przyjść!

  FDA nie oceniła tych deklaracji. Produkty Kion nie są przeznaczone do diagnozowania, leczenia, leczenia lub unikania jakiejkolwiek choroby.


  Dzisiejsze Większość popularnych postów na Instagramie:

  .

  Zobacz ten post na Instagramie

  Niektórzy ludzie lubią wdychać, ale odkrywam, że wejście na wydech pomaga mi przejść przez naturalny „Mamalian Dive Reflex”. Po prostu nie rób tego, jeśli płyniesz pod wodą i nigdy nie zbliżaj się do płytkiej wody, nawet jeśli masz zawroty głowy.

  Wpis udostępniony przez Ben Greenfield Sprawność fizyczna (@ bengreenfieldfitness) w dniu

  Dzisiejszy wiele popularnych tweetów:

  Wow … duża dawka cukru może zaburzać układ odpornościowy organizmu przez ponad 24 godziny:

  https: // t. co / BInADOgdB6

  – Ben Greenfield (@bengreenfield) 6 maja 2020 r.

  Mój popularny post na Facebooku w tym tygodniu:

  __ xts __ [0] ​​=-LRB-.

  The Ultimate Ribeye W cotygodniowym podsumowaniu kilka miesięcy temu poinformowałem cię o zupełnie nowej niesamowitej restauracji z mięsem palooza …

  Opublikowany przez Ben Greenfield Sprawność fizyczna w dniu Poniedziałek, 4 maja 2020 r.

  Zostaw poniżej swoje komentarze i wszelkie wiadomości lub odkrycia, które Twoim zdaniem przegapiłem!

  Twoje zdrowie,

  Ben

  Zapytaj Bena o problem z podcastami


  Czytaj więcej