Wstanie z łóżka było bolesne.

8-godzinna wędrówka w górę i w dół zbocza góry w chilijskiej Patagonii sprawiła, że ​​wcale nie chciałem się ruszać.

I wiedziałem, że moje nogi nie będą ze mną współpracować, więc postanowiłem zaplanować cały dzień roboczy – zamiast próbować skalować kolejna góra zbierająca bawełnę.

Kilka dni wcześniej testowałem Internet kilka razy, aby upewnić się, że będę mieć jakiś rodzaj WiFi, aby załatwić sprawę.

Wszystko wyglądało obiecująco, dopóki nie usiadłem przy kuchennym stole i nie otworzyłem laptopa…

Brak sygnału.

Sprawdziłem telefon? Nic.

Cóż, to nie jest dobre. Poszedłem więc do recepcji hotelu z apartamentami i powiedziano mi, że Internet „satelitarny” jest wyłączony i może nie wrócę na cały dzień.

Uhhh, świetnie.

Zobacz, oto sprawa życia na drodze…

Czasami nie można przewidzieć, co się stanie. Czasami zrobisz wszystko, co w twojej mocy, aby znaleźć pracę, tylko po to, by znaleźć kilka przeszkód na drodze, której nie przewidziałeś.

Jednak te sytuacje rzadko sprawiają, że nowi cyfrowi koczownicy i walizkowi przedsiębiorcy nie są w stanie odnieść sukcesu, kiedy potrafią budować firmy.

Nie, zwykle wynika to z braku dyscypliny w budowaniu pewnego rodzaju rutyny i zmagania się w ustalaniu priorytetów w zyskach nad zabawną stroną życia wszystkich dookoła świata.

Na szczęście po budowaniu firm internetowych przez ponad 5 lat wymyśliłem kilka wskazówek dotyczących wydajności, które z pewnością Ci pomogą zrób więcej podczas podróży.

Jak utrzymać produktywność na drodze

Wystarczy mi tutaj puchu…

Zapoznajmy się z moimi najważniejszymi wskazówkami dotyczącymi wydajności podczas podróży i budowania skalowalnych firm:

1. Zapisz to

Jasne, że w tym miejscu nie ma nic przełomowego.

Ale faktem pozostaje…

Jeśli fizycznie zapisujesz coś na „liście rzeczy do zrobienia” – istnieje większe prawdopodobieństwo, że to zrobisz. Cóż, przynajmniej to dla mnie fakt.

Kiedy spisuję swój plan na następny dzień, mam tendencję do otrzymywania przynajmniej 80% moich celów pracy osiągnięto podczas podróży.

Jeśli zapomnę wytyczam moje cele na następny dzień z jakiegoś dziwnego powodu, często z powodu zbytniego cieszenia się życiem na drodze, moja produktywność skraca się o połowę.

I to nie jest to tylko „brro-nauka” tutaj. Istnieje pewnaprawdziwa nauka, która wykazuje silną korelację między zapisywaniem rzeczy, poznaniem i opiniami, które otrzymujemy z naszego mózgu.

Nie zanurkuję zbyt głęboko w to wszystko, ale powiem, że zapisywanie rzeczy mówi naszemu mózgowi, że mamy…

2. Umieść premię w „Priorytetach”

Tak, kiedy spisujesz te codzienne plany, szczególnie w odniesieniu do swojej pracy, od razu mówisz ten wielki mózg, że twoja praca jest priorytetem na następny dzień.

Skupiasz się na osiągnięciu określonych celów następnego dnia a twój mózg pracuje nad tym, aby to zrobić.

Ale kiedy mówimy o życiuWalizka Przedsiębiorcastyl życia, priorytety odgrywają jeszcze większą rola.

Oto o czym mówię…

Gdy już jakiś czas budujesz biznes online, zaczniesz spotykać się z tymi samymi cyfrowymi koczownikami bez względu na to, gdzie jesteś.

Są ludzie, którzy poważnie myślą o swoim gównie, i są ludzie, którzy nie są.

Ale główną różnicą, którą znalazłem między tymi dwiema grupami i ich sukcesami, jest po prostu to, gdzie lądują ich priorytety.

Poważna grupa kładzie duży nacisk na faktyczne budowanie biznesu.

Bycie w odległej krainie i robienie fajnych rzeczy to świetna zabawa. Robią całą podróż, spotykają ludzi, imprezują, cieszą się także życiem.

Ale nie pozwalają, aby przeszkadzało to ich działalności. Rozwój tego biznesu jest priorytetem. Druga grupa, cóż, biznes jest bardziej przemyślany niż priorytetem.

Me point?

Jeśli planujesz aby zachować ogromną produktywność na drodze, a jednocześnie rozwijając swój biznes i dobrze się bawiąc, absolutnie musisz priorytetowo traktować pracę.

Nawet jeśli za każdym rogiem są rozproszenia.

3. Ustaw w kamiennym harmonogramie

To idzie w parze z ole ‘priorytety wskazówka i sztuczka powyżej.

Ale dla każdego przedsiębiorcy działającego na wolnych obrotach, który może obudzić się o 14 i szybko zacząć zarabiać bez opieki na świecie…

Kilkanaście osób próbuje żyć bez budzika – po to, by w ciągu miesiąca lub dwóch stać się całkowicie opalonymi.

Osobiście jestem obecnie „aktywistą anty-budzikiem”, ale nadal mam nieco ustalony harmonogram upewnij się, że dotrzymam tempa.

Muszę pracować przed 10: 30 rano od poniedziałku do soboty.

Ustawiłem budzik na 10), ale zwykle moje ciało budzi mnie przed 9 rano i jestem w stanie przekraść się na siłownię i szybko wstrząsnąć białkiem przed rozpoczęciem mojego dnia pracy .

Zajmie to trochę drobiazgów, aby znaleźć to, co dokładnie najlepiej dla Ciebie działa osobiście, zwłaszcza gdy zaczynasz próbować wymyślić, w jaki sposób możesz zmaksymalizować wydajność w drodze, wciąż żyjąc dobrym życiem.

4. Zawsze ćwicz

Mówiąc o swojej siłowni…

Ćwiczenia są absolutnie niesamowite dla wydajności.

Umieść to również w kategorii „zaskakująco nie brro-science”. Ponownie cała masaprawdziwej naukitakże tutaj.

Podczas ćwiczeń krew płynie. Przepływ krwi jest również wymagany, aby mózg mógł się poruszać i funkcjonować na optymalnych poziomach.

To był oczywiście przegląd noob ćwiczenia poprawiają poznanie.

W rzeczywistości sytuacja jest taka, że ​​ćwiczenia są jednym z najprostszych sposobów na zwiększenie produktywności na drodze. Wstań, pozwól ciału poruszać się przez około 15 kilka minut, a następnie zabierz się do pracy

5. Nab Some Nootropics

ProductiveJeśli nigdy nie słyszałeś o nootropach, to od dawna żyjesz pod „bańką” cyfrowego nomada.

Dlaczego?

Ponieważ inteligentne narkotyki i tym podobne od lat.

W rzeczywistości wielu przedsiębiorców polega na tych złych chłopcach, którzy pracują, krzątają się i lśnią konkurencję.

Oto sedno tego, jaknootropicsobecnie działają dla wszystkich noobów…

Zażywasz nootropik wcześnie rano w dniu, w którym chcesz wykonać mnóstwo pracy. W dniu, w którym chcesz podnieść wydajność podczas podróży.

Potem zabierasz się do pracy. Masz spisaną listę z poprzedniej nocy i zaczynasz się ubijać. Najlepiej przy filiżance obfitej kawy u boku.

Za około godzinę po przyjęciu nootropu okaże się, że twój mózg jest podniecony. Twoje tempo i wydajność są wyższe niż zwykle. Jesteś bardziej skoncentrowany. Praca przychodzi łatwo.

Następnie…

To uczucie trwa przez 8 – 15 + godziny w zależności od rodzaj przyjmowanego nootropu i jak na niego reagujesz.

Do diabła, zaryzykuję stwierdzenie, że może to być moja najlepsza wskazówka, aby utrzymać produktywność w drodze. Dlaczego? Ponieważ możesz właściwie wycisnąć 2-2,5X dni roboczych w jeden dzień, jeśli odpowiednio dozujesz te rzeczy.

Porozmawiaj o niesamowitej wydajności!

Baw się dobrze, ale zrób to…

Nie zamieniłbym cyfrowego koczownika styl życia dla każdej kariery w tych dniach. Errr, sans może nie jest życiem profesjonalnego sportowca.

Ale zajęło mi to całe lata, aby zrozumieć ten styl życia i zmaksymalizować wydajność na drodze.

Te pięć szybkich wskazówek powyżej dokładnie pomogło mi skręcić za róg, podnieść produktywność i ostatecznie…

Wypompować zyski.

Jeśli chcesz zrobić to samo i odnieść sukces jako przedsiębiorca walizkowy, zdecydowanie zalecam włączenie powyższych pomysłów do swoich procedur.

Do następnego razu,

Jake Jetter

ProductiveJake od ponad dekady używa nootropów, takich jak Modafinil i Phenibut. Kiedy zdał sobie sprawę z potężnych rezultatów, jakie te produkty dają w zakresie wydajności i poprawy funkcji poznawczych, miał obsesję na punkcie znalezienia najlepszych inteligentnych leków na rynku. Następnie wykorzystaj je, aby poprawić swoje życie. Kiedy nie pochłonie wszystkiego, co może na temat nootropów i nauki, dlaczego działają, znajdziesz go podróżującego po całym świecie lub na siłowni.

Jake Jetter,www.nootropicsadvisor.com

0473251248Czytaj więcej