Odkrycia Bena Greenfielda, z aktualnych wiadomości na temat sprawności fizycznej, odżywiania, zdrowia, zdrowia, ataków biologicznych i badań przeciw starzeniu. Podobnie podsumowuję moje nadchodzące wydarzenia i specjalne oświadczenia, abyś mógł być na bieżąco z nagrodami, zniżkami i nie tylko!


Nowe odkrycia tygodnia: fajne nowe rzeczy, które próbuję, książki, które czytam, i więcej!

Mój nowy dodatek do My Recovery Cave Man

Jeśli wejdziesz do mojej piwnicy i otworzysz super tajne drzwi na końcu korytarza, znajdziesz moją pożądaną, często używaną czteroosobową osobę Clearlight Sanktuarium sauna, gigant Spokój Dryfuje (zapisać 15% z kodem: BENPOD) zbiornik pływakowy wyposażony w UV, ozon i woda z wodoru – i moja najnowsza zabawka, hiperbaryczna komora do obróbki tlenem z miękką powłoką.

Leczenie tlenem hiperbarycznym (HBOT) polega na oddychaniu czystym tlenem w przestrzeni pod ciśnieniem lub, w tym przypadku, rurki wielkości człowieka.

Na przykład może ułatwić szybszy powrót do aktywności po urazie tkanek miękkich , a nawet rodzaj mikrourazów i łzawienia mięśni, które zdarzają się podczas ciężkiego treningu lub zawodów. Może także zwiększyć dopływ tlenu do mięśni , zwiększyć produkcję ATP, uruchomić markę -nowy wzrost naczyń włosowatych i odrastanie nerwów, a nawet wprawiają w ruch komórki macierzyste w sposób niezwykle porównywalny do infuzji komórek macierzystych

Chociaż po raz pierwszy HBOT powinien być nadzorowany przez lekarza, zwłaszcza jeśli martwisz się delikatnym trzaskaniem ucha, które występuje podczas bałagania się pod ciśnieniem z tlenem – wykonując własne leczenie HBOT tak jak teraz to jest raczej łatwe: po prostu włączasz generator O2, wchodzisz do tuby, zamykasz ją od wewnątrz, obracasz zawór dekompresyjny i kładę się z powrotem 60 – 90 minuty.

Model, którego używam, to Vitaeris 320 przez HBOTUSA, a możesz znaleźć centrum w pobliżu, które go ma, lub kupić je samodzielnie kliknij tutaj

Nowa książka, którą przeczytałem o rewolucyjnych sposobach walki z rakiem

W przypadku raka konwencjonalni specjaliści medyczni są szkoleni, aby leczyć swoich klientów w szczególności za pomocą leczenia chirurgicznego, radioterapii i chemioterapii. Te podejścia są wyczerpujące dla całego ciała i nie leczą poza guzem lub samym rakiem. Nacisk kładziony jest na chorobę , a nie całej osoby, i od tego czasu wyniki w medycynie konwencjonalnej mogą być ponure.

Jednak nie musi tak być.

Dr Leigh Erin Connealy w swojej nowej książce Transformacja raka, opracował technikę leczenia raka u całej osoby, a terapie te pomogły jej przez tysiące pacjentów Centrum leczenia raka w Transformacja raka , Dr Connealy ujawnia, jak dotrzeć do pierwotnych przyczyn raka oraz przydatne kroki, które można podjąć, aby powrócić do leczenia.


Podcasty I Nagrane dzisiaj na taśmie:

Deuter demystified: cokolwiek musisz wiedzieć o wodzie zubożonej w deuter (DDW ), Jak obniżyć poziom deuteru i znacznie więcej!

Ten odcinek przyniósł ci Pakiet Kion Recovery (kod BGF 10), Promieniowanie Organifi (kod BENG 20), Vuori (kod BENG

) i Zegarki MVMT

Ben Greenfield przeprowadza wywiad z Davidem Sinclairem na temat długości życia: dlaczego się starzejemy i dlaczego nie musimy.

Ten odcinek dostał (a) Kion , JOOVV , Rozwijaj rynek, i UNTUCKit (kod GREENFIELD).


Artykuły, które opublikowałem dzisiaj:

Jak naprawić trawienie i jelit za pomocą sztucznej inteligencji i systemu eksperckiego.

– Mój pełny kanał postów i wszystkie poprzednie archiwa moich postów są tutaj, jeśli chcesz przejrzeć poprzednie artykuły.


Oświadczenia specjalne:

::: Get Up To A $ 100 Obecna karta od Kiona :::

Wyprzedaż w czarny piątek Kiona trwa od dziś do drugiego grudnia! Zamówienia powyżej $ 100 odbierz $ 25 Karta prezentowa Kiona (która, dodając, stanowi doskonały prezent dla praktycznie każdego), jednak to nie koniec … Im więcej inwestujesz, tym więcej oszczędzasz:

 • Zamówienia powyżej $ 150, zdobądź $ 50 karta podarunkowa
 • Zamówienia powyżej $ 200, zdobądź $ 75 karta podarunkowa
 • )

 • Zamówienia powyżej $ 250, zdobądź $ 100 karta podarunkowa
 • )

Wystarczy przejść do GetKion.com , wypełnij koszyk, a Twoja obecna karta zostanie natychmiast wysłana pocztą elektroniczną po kasie – kod nie jest wymagany. Zobacz warunki tutaj

::: Największa sprzedaż Joovva w historii :::

W moim krótkim artykule „ Co to jest uchwyt Fantazyjne gadżety na czerwonym świetle? Twój przewodnik dotyczący korzystania z czerwonego światła w celu poprawy testosteronu, skóry, leczenia, poznania, snu i nie tylko! „Przedstawiłem ci, w jaki sposób można zastosować terapię sygnałem drogowym do …

 • Zdrowie skóry i przeciwdziałanie starzeniu się,
 • Leczenie mięśni i sprawność fizyczna,
 • )

 • Wspólny dyskomfort i obrzęk,
 • Zwiększona funkcja poznawcza,
 • Odzyskiwanie obrażeń i oparzeń oraz
 • )

 • Zwiększona produkcja melatoniny.

Właściwie taktycznie korzystam z leczenia światłem od lat i możesz mi je odebrać – i mojego kochanego partnera – że ma to również ogromny wpływ na testosteron i popęd seksualny.

Jeśli wstrzymujesz się z zakupem własnego urządzenia do terapii sygnalizacją świetlną, nie czekaj dłużej. Po raz pierwszy ludzie z Joovv – twórcy jedynego gadżetu terapii światłem czerwonym, który włączam w dowolnym miejscu w pobliżu moich dolnych regionów (inne urządzenia mogą uwalniać nadmierne ciepło, co może stanowić problem dla jąder i testosteronu) – oferują $ 100 off Joovv Mini lub $ 100 od Joovv Solo, Duo, Max, Quad lub Elite.

Właśnie ) kliknij ten link , aby kupić. Minimalne do jednorazowego użycia na klienta.


Wymagana pomoc całkowicie poprawiająca mózg i ciało?

Właściwie studiowałem naukę, widziałem z pierwszej ręki, co działa, a co nie, a co najważniejsze, rozumiem, w jaki sposób pomóc Ci dokonać długotrwałych zmian, aby być najlepszym odmiana siebie – na dobre. Podobnie trenowałem całą armię trenerów Kion, a dzięki naszemu wsparciu nie będziesz już musiał walczyć o analizę sprzecznych szczegółów zdrowotnych, tylko skończyć z zaskoczeniem i bez motywacji.

Skonsultuj się ze mną jeden na jednego

Czy chcesz osiągnąć maksymalną wydajność fizyczną? Mój harmonogram szybko się zapełnia, więc upewnij się, że zarezerwuj dziś ze mną swoją ocenę indywidualną

Pracuj z moimi osobiście trenowanymi trenerami Kion

Trenerzy Kion są akredytowani w tej samej holistycznej technice, o której myślę, o zdrowiu ciała i duchu. Wystarczy kliknąć tutaj, aby wyświetlić pełny katalog trenerów i znaleźć idealnego trenera dla siebie i swoich unikalnych celów!


Nadchodzące okazje:

– styczeń 14, 2020: Bouley Test Cooking Area – New York, NY. Przestrzeń jest ograniczona, więc zdobądź bilety tutaj

Kwiecień 24 – 26, 2020: Paleo f (x) – Austin, TX. Dołącz do mnie i kilkudziesięciu specjalistów ds. Zdrowia i dobrego samopoczucia, aby znaleźć najnowsze osiągnięcia w dziedzinie epigenetyki, biohackowania, Keto, AIP , nootropics, badanie krwi, kondycjonowanie siły, sen, napięcie i wiele więcej. Sprawdź przepyszne nowe jedzenie, znajdź zupełnie nowe treningi, a nawet spróbuj nowych gadżetów w laboratorium biohackowania. Rejestracja tutaj

Zobacz kalendarz Bena tutaj


Polecany przedmiot: Kion Flex– Nowe rozwiązanie!

Całkowicie nowy Kion Flex jest jedynym tego rodzaju suplementem na zdrowie stawów: sprawdzonym klinicznie, naturalnym, szybko działającym i skutecznym.

Niezależnie od tego, czy jesteś zawodowym sportowcem, miłośnikiem sportu na świeżym powietrzu, czy też chcesz się czuć jak najlepiej z wiekiem, zdrowie stawów jest kluczowe dla utrzymania aktywnego stylu życia. Kion Flex to naturalny suplement na zdrowie stawów, o którym udowodniono:

 • Wspieraj zdrową reakcję zapalną na ćwiczenia …
 • I promuj optymalne zdrowie stawów, elastyczność i mobilność.
 • Enzymy proteolityczne mogą pomóc w procesie odzyskiwania i pomóc Ci szybciej wrócić do codziennych czynności.

  Pobierz już dziś , a twoje stawy będą ci wierzyć raz za razem, przez kilka lat!

  Te deklaracje faktycznie nie zostały ocenione przez FDA. Ten produkt nie jest przeznaczony do identyfikacji, leczenia, zapobiegania lub zapobiegania jakiejkolwiek chorobie.


  Najpopularniejszy post na Instagramie w tym tygodniu: )


  W tym tygodniu jest wiele popularnych tweetów:

  Wygląda na to, że muszę wyjść i opalić mojego dupka. https://t.co/c4QlS9QWpI

  – Ben Greenfield (@bengreenfield) Listopad 25, 2019

  )


  Mój najpopularniejszy post na Facebooku w tym tygodniu:

  Jeszcze inne zastosowanie kreatyny … niepokój

  Opublikowane przez

  Ben Greenfield Sprawność fizyczna w dniu Niedziela, listopad 24, 616

  Zostaw swoje komentarze poniżej – i wszelkie wiadomości lub odkrycia, które Twoim zdaniem przegapiłem!

  Twoje zdrowie,

  Ben

  Zadaj Benowi pytanie podcastowe

  Czytaj więcej