” data-lazy-type=”iframe” src=”dane : image / gif; base 64, R0lGODlhAQABAIAAAAAAAP /// yH5BAEAAAAALAAAAAABAAEAAAIBRAA7 “>

Masz pytanie, na które chcesz odpowiedzieć Ben w podcastie?

Kliknij tutaj, lub użyj „kontaktu” przycisk w bezpłatnej aplikacji Ben Greenfield Fitness.

Przed zadaniem pytania przeszukaj słowa kluczowe powiązane z pytaniem w prawym górnym rogu tej witryny. Odpowiedzi na wiele pytań, które otrzymaliśmy, zostały już tutaj udzielone w Ben Greenfield Fitness!

Wiadomości migają… 3: 10

Specjalne ogłoszenia… 27: 42

Kliknij tutaj, aby zobaczyć pełną transkrypcję tego odcinka podcastu.

Kliknij tutaj, aby zamówić w przedsprzedaży nową książkę Bena Greenfielda „Bezgraniczna” i dostać się do Boundless Sweepstakes!

Sprawdź Ben na Instagram

za epickie posty i zdjęcia o jego porannej, dziennej i wieczornej rutynie, przepisy kulinarne i wiele więcej!

Śledź Bena na Twitter na codzienne wiadomości błyski i najnowsze badania dotyczące zdrowia, kondycji i przeciwstarzeniowe.

Dołącz do strony Bena na Facebooku na Facebooku ze słuchaczami i jeszcze bardziej przydatnymi informacjami, postami i wsparciem!

Oto, gdzie Ben mówi i podróżuje dookoła świata już wkrótce:

)

  • Kwiecień 24 – 26, 2020: Paleo f (x): Austin, TX. Dołącz do mnie i dziesiątków ekspertów w dziedzinie zdrowia i fitness, aby odkryć najnowsze przełomy w dziedzinie epigenetyki, biohackowania, keto, AIP, nootropów, badań krwi, kondycjonowania siły, snu, stresu i wielu innych. Wypróbuj pyszne nowe potrawy, odkryj nowe treningi, a nawet wypróbuj nowe gadżety w laboratorium biohackowania.

Zarejestruj się tutaj i otrzymaj swoją Expo Pass za jedyne $ 99 (44% zniżki!) .

Zobacz kalendarz Bena tutaj


Ten podcast jest dostarczany przez:

Kion Aminos : Elementy budulcowe do regeneracji mięśni, zmniejszone pragnienie, lepsze poznanie , odporność i wiele innych. Dostać 10% zniżki na twoje zamówienie Kion Aminos i wszystko w Kion strona, kiedy używasz kodu rabatowego: BGF 10 przy kasie.

Magiczna łyżka : Zupełnie nowa firma, która przerobiła wszystkie Twoje ulubione płatki śniadaniowe z dzieciństwa. Niski poziom węglowodanów, przyjazny dla zdrowia ketonowego cukier ZERO i smakuje dokładnie tak, jak pamiętasz. Aby uzyskać bezpłatną wysyłkę zamówienia w Magic Spoon, użyj kodu rabatowego: BENGREENFIELD

JOOVV : Po korzystaniu z Joovv przez prawie 2 lata, jest to jedyne urządzenie do terapii światłem, jakie kiedykolwiek poleciłem. Spróbuj: nie będziesz rozczarowany. Zamów używając mojego linku i otrzymaj miły bonusowy prezent przy zamówieniu!

Vuori ) : Odzież sportowa i odzież sportowa zapewniająca najwyższą wydajność. Vuori jest zbudowany do poruszania się i pocenia się, ale został zaprojektowany z estetyką Zachodniego Wybrzeża, która z łatwością przechodzi w codzienne życie. Odbierz 25% zniżki od pierwszego zamów przy użyciu kodu rabatowego: BENG 25

Cztery Sigmatic : Mam od jakiegoś czasu używam produktów Four Sigmatic i jestem pod wrażeniem skuteczności ich produktów grzybowych. Używam ich. Lubię ich. Wspieram misję! Odbierz 15% zniżki na zakup Four Sigmatic przy użyciu kodu rabatowego: BENGREENFIELD


Słuchacz Pytania i odpowiedzi:

Jak chronić się przed pestycydami… 35: 10

Noah pyta: Jestem 11) lat i jestem naprawdę zainteresowany uziemieniem i uziemieniem. Uwielbiam chodzić boso po trawie, ale wielu moich sąsiadów używa pestycydów do trawników. Zastanawiałem się, czy powinienem być zaniepokojony tym, że pestycydy dostają się do mojej skóry, czy inne negatywne skutki dla mojego zdrowia.

W mojej odpowiedzi polecam:

Dlaczego wyniki HRV różnią się między urządzeniami… 42: 50

Marcy pyta: Codziennie rano biorę HRV i używam do tego dwóch różnych aplikacji: Elite HRV i SweetBeat HRV. Często jedna z aplikacji powie, że powinienem wziąć dzień na regenerację, a druga powie, że wszystko jest w porządku i mogę normalnie ćwiczyć. Tak czy inaczej, wcale nie są zsynchronizowane z wynikami. Czy jest coś, co powinienem robić, na przykład nowe poziomy bazowe w obu aplikacjach? Doceniony zostanie każdy wgląd.

W mojej odpowiedzi polecam:

Najlepsze aktywatory Sirtuin… 58: 00

Jay pyta: Mam trochę nieporozumień. Miałem nadzieję, że mi to wyjaśnisz. W twoim ostatnio podcast z Angelo Keely , omawiałeś związki aktywujące sirtuinę. W tym samym podcastie wspomniałeś także o diecie Plant Paradox i wspomniałeś, że czasami nałożysz na to klientów w zależności od tego, co się dzieje. Zrozumiałem, że związki aktywujące sirtuinę faktycznie pochodzą z naturalnych mechanizmów roślinnych, których można unikać w diecie Plant Paradox. Zastanawiałem się, co myślisz o tym konflikcie pomysłów, a może po prostu coś nie rozumiem?

W mojej odpowiedzi polecam:


Prezenty i gadżety… 1: 08:

– Najlepsza recenzja iTunes w tym tygodniu – pobiera trochę łupu BG Fitness prosto od Bena – kliknij tutaj, aby zostawić swoją recenzję i szansę na wygranie !


Klub tekstowy VIP

Aby uzyskać bezpłatne rzeczy, niespotykane wcześniej oferty i wskazówki poufne, wpisz poniżej swój numer telefonu!) “data-lazy-type=” iframe “src=” data: image / gif; base 50, R0lGODlhAQABAIAAAAAAAP /// yH5BAEAAAAALAAAAAABAAEAAAIBRAA7 “>

 

Zadaj Benowi pytanie podcastowe

 

1499702482Czytaj więcej