Oto, jak możesz czuć się bliżej nieograniczonego.

5 minut czytania.

Punkty widzenia wyrażone przez czynniki Właściciela Biznesu są własne.

Moja żona i ja właśnie mieliśmy nasze pierworodne dziecko, więc znalezienie sposobu na utrzymanie wysokiej wydajności podczas ograniczonego snu ma dziś dla mnie mnóstwo sensu (w Starbucks nie ma wystarczającej ilości kawy, aby utrzymać kofeinę). I chociaż wszyscy chcemy chodzić jak Bradley Cooper w Unlimited , działając na zadziwiająco skutecznych poziomach w stanie całkowitej ludzkiej optymalizacji, w rzeczywistości jesteśmy ludźmi.

Każdy rozumie, że doskonałe nawyki dają lepsze wyniki, jeśli chcesz zmienić twoje nawyki. Oznacza to dobry wypoczynek w nocy zdrowe odżywianie i pozytywne nastawienie. Praktyki są niezbędne, biorąc pod uwagę, że 69 procent dorosłych Amerykanów twierdzi, że opieka zdrowotna jest znaczącym źródłem napięcia, zgodnie z badaniem z listopada 2019 r. przez Amerykańskie Towarzystwo Psychologiczne. Ponadto 56 procent zgłasza obawy związane z klimatem politycznym kraju. Amerykanie też nie mają dość snu. Ankieta z 2018 r. przeprowadzona przez National Sleep Foundation wykazała, że ​​tylko 10 procent dorosłych w USA ma pierwszeństwo przed snem codzienna aktywność. W przypadku osób, które mają wyjątkowe zdrowie snu, 90 procent twierdzi, że są one naprawdę wydajne każdego dnia.

Pożywny plan diety, duży odpoczynek i pozytywne nastawienie są tym, co doradza nam, że możemy rozpoznać nasz styl życia bardziej niż bodźce zewnętrzne. lub okazje poza naszym wpływem. Oto metody na zwiększenie wydajności w pracy i życiu w podstawowym zakresie.

Powiązane: Jak osiągnąć swój całkowity możliwy

1. Bądź otwarty na „sprytne narkotyki”

Mówiąc o Nieograniczona, rosnąca liczba osób przyjmuje suplementy, aby zapewnić, że ich umysł i ciało mogą osiągnąć więcej. „Inteligentne narkotyki” lub nootropowe są szczególnie popularne wśród osób, które szukają przewagi w codziennej pracy. Światowy rynek suplementów diety będzie rósł co roku o 7,8 procent do 195 miliardów dolarów do 2025 r. według Grand View Research Study , a Ameryka Północna przoduje jako największy rynek tych produktów. „Rynek napędzany jest chaotycznym harmonogramem pracy osób pracujących w połączeniu z wahaniami okresów diety”, zgodnie z raportem firmy z maja 2019 r.

Jak wszyscy wiemy, cały dzień wymaga koncentracji, zaangażowania i odżywiania . As Mau Pan, współzałożyciel Nuoptimal , wyjaśnia: „Nootropics może być motorem osiągania większej wydajności i radości w życiu. Biorąc idealną mieszankę składników, mogą zwiększyć wydajność pracy, a nawet promować długoterminowe zdrowie mózgu”. Zgadzam się.

2. Użyj Pomodoro Strategie lub inne sztuczki zarządzania czasem

Przygotowanie sposobu spędzania czasu powoduje lepsze wyniki. Co ważniejsze, jest mniej prawdopodobne, że zostaniesz przytłoczony refrenem zadań. Najwyższa wydajność nie jest możliwa, gdy przeszkadzają Ci wiadomości e-mail, SMS-y i powiadomienia z mediów społecznościowych. Lubię strategię Pomodoro za pozostawanie na dobrej drodze. To strategia zarządzania czasem stworzona przez Francesco Cirillo w latach 80. XX wieku, który wykorzystuje zegar do podziału pracy na okresy, zwykle o długości 25 minut, oddzielone krótkimi przerwami trwającymi od 5 do 10 minut. Mój preferowany cykl to 40 minut pracy, a następnie 10 minut odpoczynku.

Każdy ma 24 godziny na dobę, ale planowanie faktycznie wydłuża Twój efektywny czas. Koncentrując się na kluczowych zadaniach, możesz zrezygnować z mniej wpływowych i mniej znaczących działań. Pomyśl o tym, robiąc to: ciągle mówisz „nie” alternatywnym działaniom. Jeśli wybierzesz nieefektywne działania, to mówisz „nie” do pracy, do rodzicielstwa, do załatwiania spraw.

Badanie przeprowadzone w styczniu 2018 r. Przez University of Minnesota w Minneapolis (UMM) wykazało, że pracownicy tracą skuteczność, gdy stale zmieniają się z jednego stanowiska do drugiego. Planowanie dnia pomaga skupić się na niezbędnej pracy do czasu jej ukończenia. „Nasz mózg lepiej przetwarza zadania pojedynczo”, twierdzi współautorka badania, Sophie Leroy, poprzednia profesor UMM. „Nasz mózg naprawdę stara się utrzymać w pamięci zaburzoną pracę, abyśmy go nie ignorowali”.

Powiązane: 7 działań na szczyt Wydajność w biznesie i życiu

3. Nie zbliżaj się do smartfona

Zakłócenia powodują dolną spiralę zaostrzeń, napięcia i nieskuteczności. Wielozadaniowość rujnuje twoje zdolności do długiego, głębokiego, poznawczego myślenia. Większość twoich dywersji najprawdopodobniej pochodzi z telefonu i aplikacji mobilnych, które wymagają ogromnej ilości czasu, uwagi i wydajności. Czasem rzeczywiście odczuwałem uzależniającą tendencję do telefonu i nie jestem sam. Przeciętny dorosły człowiek w USA codziennie inwestuje 3 godziny w urządzenie mobilne. To badanie z Behavioral Health porównuje rozproszenia smartfonów do kokainy, zalecając zaskakująco podobne negatywne skutki. Niech to zatopi się.

Brzmi to raczej intuicyjnie, jednak czerpię przyjemność z garstki aplikacji mobilnych, które pomagają mi się skupić i pozostać wydajnym. Brain.FM jest fajny która daje ci muzykę, która pomaga Ci się skupić, zachować sprawność lub spać. Wolność to kolejna lubię który pozwala blokować działanie dowolnej aplikacji lub witryny, która stanowi przerwę.

Im więcej czasu spędzasz na przerwach, tym mniej czasu inwestujesz w konstruktywne działania. Nie pozwól, aby Twoje inteligentne urządzenie Cię ogłupiało. Wyeliminuj niepotrzebne aplikacje, aby uporządkować dzień i poprawić swoje życie, a także usunąć wszystkie alerty. A podczas pracy ustaw telefon w tryb samolotowy.

Z przyjemnością wysłucham twoich sugestii. Daj mi znać na Twitterze @andrewmedal

Przeczytaj Więcej