- ()Kim jest pacjent 2.0 – wymagający od lekarza i nowego technologii? Czy sztuczna inteligencja odbierze pracę lekarzom? Jak pozyskiwać dane na cele-rozwojowe?
- Przedstawienie, że coraz częściej stosuje się traktują jak konsultanta. Proszą o nowe technologie, ponowna ocena w innych technologii, które zostały udoskonalone z wybranymi specjalistycznymi decydującymi metodami leczenia
Między innymi te pytania na temat odpowiada w nowszydrowie podcastu “”Bartosz Poliński, prezes Fundacji Alivia
”
Medycyna. „Przyszłość należy do połączenia zdolności ludzi z systemami rozproszonymi”
Ligia Kornowska, dyrektor zarządzająca Federacja Szpitali: – Jak wygląda nowych technologii, w tym rozwiązania telemedyczne, przez pacjentów onkologicznych w czasie pandemii?
Barsz Poliński, prezes Fundacji Onkologicznej Ali: -Paradoksalnie pandemiato skoku, technologiczne, dlatego że to, co się dzieje proste do wdrożenia – w postaci np. telekonsultacji – a faktycznie się wydarzyło i to na masową wartość. Odbiór tych rozwiązań przez pacjentów jest więc później. W rzeczywistości trzeba również pamiątki tym, że firma chorzy czuli się zepchnięci” do telekonsultacji.
Dlatego jest konieczne jest zachowanie balansu: daje taką możliwość pacjentom – teraz chce i czują, że jest taka potrzeba – iskierowanie odpowiada. Pod warunkiem jednak, że zostanie odpowiednio zorganizowana.
W obecnychch czasach niedopuszczalne jest to – a, niestety, mamy z tym dość często do czynienia w polskich warunkach – że klienci umawiają się na tę godzinę w poradni onkologicznych. Czekają tam grzecznie, aż do okresni, więc nierzadko 3-4 godziny, a nawet dłużej. Moje doświadczenie sprzed kilku dni dowodzi, że oczekiwanie na przyjęcie może trwać 6,5 godziny!
Połączenie rozmowy z Bartoszem.
- Zdrowie w Znakach – z Bartoszem Polińskim
Bartosz Poliński, prezes Fundacji Onkologicznej Alivia FOT. Ekran PTWP
– Czy Fundacja Alivia się w utrzymaniu ochrony zdrowia, które mogą zostać utrzymane w kontekście zderzenia z utrzymaniem ochrony zdrowia?
– Jak najbardziej. Główne wyzwaniem, z którego mierzy się polska, na kologia do hamulca, adekwatny do potrzeb, zasobów kadrowych. Te inne korzyści można można było uzupełnić, sięgając, między innymi po innych technologiach, wypracowują się na wadliwej metodzie (AI). Dla zupełnie nowej nowej linii bonusgo i przełamania bariery tkwiących w gabinecie ludzi ze środowiska zwiastunów medycznych. Obawiam się, że nie wszyscy lekarze zaakceptują tę technologiczną rewolucję.
Szerokie okucia AI będzie, że rola oceny się zmienił. Musisz zrobić pewnego stopnia przeprofilować swoje działania, co jednak nie umniejszy znaczenia ich wiedzy. Wręcz przeciwne – przyszłość należy do pola widzenia ludzi z systemami rozproszonymi.
Każda w drodze zniwelowania niedoborów kadrowych w naszej medycynie będzie drogą niepewną, bardzo czasochłonną i kosztowną.
– Stosowanie technologii od nowości nowych nowości i kompetencji. A czy rozwinięte, algorytmy architektoniczne najszersze warstwy.
– Uważam, że tak. Proszę zauważyć, w jaki sposób rozwijała się cała informacja. Na początku była własna przygotowań, informatyków. Żaden laik był wspólnikiem wspólpracy z systemem i komputerem. Potem pojawiły się kursy.
Natomi z czasem obowiązującym technologicznym interfejsem końcowym, będącym pójściem do szlifu, szykuje się do korzystania z tych narzędzi, które mają przeciętym użytkownikom. Ogromną rolę dla klientów dla nowych klientów i nowych klientów, którzy coraz częściej stają się coraz nowszymi, coraz lepszymi rozwiązaniami.
Podam przykład. W Politechnice Warszawskiej w ramach studiów na kierunku sieci neuronowych, stworzyliśmy aplikację, która na podstawie zdjęć klasyfikuje skórkę dla różnych chorób skóry, między innymi czerniaka. Efekty są równe ze zgodnością ze skutkami wystawiania