Te podcasty zawierają wskazówki, które pomogą nam poprawić i ustabilizować nasze zdrowie fizyczne i psychiczne.

9 minut czytania.

Opinie wyrażone przez właścicieli firm są ich własne.

Jako przedsiębiorcy nieustannie dążymy do tego, aby dowiedzieć się, pozostać aktualnym i znaleźć inspirację z nowego punktu widzenia. O ile lubię się sprawdzać, nie znajduję czasu i wolę go wykorzystywać na spacery, szczególnie teraz, gdy spacery i ruch są tak istotne dla naszego zdrowia psychicznego i podstawowego samopoczucia. Niemal każdego dnia słucham podcastu na spacerze, który pomaga mi zachować spokój, a jednocześnie zapewnia perspektywę na to, co dzieje się w naszym świecie, oraz wgląd w to, jak mogę znacznie poprawić siebie jako osobę i dodać się do osoby i dzielnice organizacyjne.

Powiązane: Posłuchaj aktualnego odcinka Entrepreneur’s How How Happens Podcast

Oprócz garści preferowanych, dobrze znanych podcastów firmowych i zdrowotnych z New York Times bestsellerowi autorzy, w tym Program Tima Ferrissa Tim Ferris, Joe Rogan Experience i Lewisa Howe’s Szkoła wielkości , wymienione poniżej to mniej znane podcasty tworzone przez przyjaciół, których faktycznie wypełniłem przez całą moją karierę, a także przez osoby, które podziwiam. Szczególnie w tych czasach ich treść dostarcza inspiracji, obecnego zrozumienia, jak zachować zdrowie, jak to możliwe, oraz okazji do śmiechu z tej metody.

1. RISE Podcast jest prowadzony przez New York City Times bestsellerowa autorka i mówca motywacyjny Rachel Hollis. Rachel jest niezaprzeczalna i spersonalizowana dzięki rozmowom z gośćmi, w których biorą udział właściciele firm i indywidualni liderzy rozwoju, aby pomóc ci być najlepszą odmianą siebie. Ona i jej małżonek, Dave, również wychowują czworo małych dzieci, więc intrygujące jest słuchanie, jak stabilizują wszystko podczas pandemii. Skończyłem jako fan Rachel po przeczytaniu jej książki Dziewczyna umyj twarz , kiedy to się pojawiło. Podobnie nauczyła mnie , żeby przestać tak bardzo przepraszać !

2. Przeszkoda został wydany w styczniu 2018 r. przez byłego edytora sprawności fizycznej w SELF publikacja i niezależna autorka Emily Abbate, która ma wiersze w czymkolwiek z KSZTAŁT do GQ Poznałem Emily wiele lat temu, gdy była młodszym redaktorem strony internetowej poświęconej sportowi i stylowi życia, i nadal z nią rozmawiam, ponieważ teraz udziela wywiadów najlepszym na świecie w dziedzinie zdrowia i fitness. Nazywany „uzależniającym” przez New York Times , Przeszkoda zawiera osoby, które przeżyły trudny okres – trudności w pewnym stopniu – poprzez włączenie wellness do swoich schematów. Niektóre z najbardziej inspirujących ludzi i czołowych dyrektorów naczelnych odniosły sukces, polegając na jodze, bieganiu, nowej technice jedzenia lub medytacji i innych praktykach wellness. Ponieważ Emily jest namiętnym biegaczem maratonu, większość jej gości pochodzi ze świata fitnessu, jednak jej pokazy i szczera szczerość zainspirują cię do dalszego zdrowszego i lepszego życia.

Powiązane: Posłuchaj aktualnego odcinka Entrepreneur’s How How Success Success Podcast

3. Ben Greenfield Sprawność fizyczna podcast to nie wszystko o sprawności fizycznej. Jeśli chcesz poznać podstawy biohackowania i najnowsze informacje na temat zdrowia, zapewnij temu programowi szansę. Od utraty tkanki tłuszczowej, poprzez anti-aging, po trening i odżywianie, New York Times bardzo popularny autor i mówca (jego najnowsza książka, Bezgraniczna , to, co uważam za biblię zdrowia!), Ben przeprowadza wywiad z lekarzem i lekarzem i oferuje zabawne zrozumienie współczesnej nauki wraz z własnym eksperymentem ze wszystkim, od terapii światłem po nootropię do okresowego postu. Odkrywa taktykę wykraczającą poza standardową zachodnią medycynę, dzieli się swoimi indywidualnymi procedurami i stosuje pytania i odpowiedzi. Przyjemna rzeczywistość: dwanaście lat temu Ben był w moim domu i zapytał mnie: „Mam nadzieję, że nie wierzysz, że jestem niezwykły, ale czy masz olej kokosowy lub oliwę z oliwek do użycia na mojej twarzy jako środek nawilżający?” Dokładnie w tej samej metodzie olej kokosowy jest teraz uniwersalny do pielęgnacji skóry, Ben jest na bieżąco z najnowszymi informacjami na temat zdrowia i stale dowiaduje się i dzieli się za pomocą raczej niepopularnego, ale naprawdę opiekuńczego głosu.

4. Program zdrowia projektu koncentruje się na ogólnym zdrowiu, motywowanym doświadczeniem Shawna Stevensona w zakresie zmiany stylu życia na pokonanie uporczywego bólu spowodowanego zwyrodnieniową chorobą dysku. W rozmowach z ekspertami Stevenson wykorzystuje dobrze wyważoną, opartą na dowodach analizę trendów i trendów zdrowotnych, od naturalnych metod leczenia depresji po zrozumienie nauki stojącej za różnego rodzaju treningami budowania beztłuszczowej masy mięśniowej. Shawn wykracza poza żywienie i sprawność fizyczną oraz wnosi wiele radości i serca w swoje wyjątkowe odcinki „masterclass”, które są moimi indywidualnymi ulubionymi.

5. Otwarcie Stanów Zjednoczonych z Brené Brown to nowy podcast, który po prostu mnie wciągnął, ponieważ jej osiągnięcia i wyniki w pomaganiu nam „odblokowały głęboko ludzką część tego, kim jesteśmy „robić postępy jako przedsiębiorcy, rodzice i ludzie,„ prowadząc z większą odwagą i sercem ”. Brené jest profesorem badań na University of Houston i autorem pięciu # 1 New York City Times bestsellery i jej najnowsza książka Dare to Lead , koncentruje się na odwadze i przywództwie przez cały czas, kiedy najbardziej tego potrzebuję. Jeśli jesteś zainteresowany TED Talks, zachęcam do słuchania Moc wrażliwości , która jest top- pięć najczęściej oglądanych rozmów TED na całym świecie, z ponad 47 milionami wyświetleń.

Związane z: Posłuchaj najnowszego odcinka rozwiązania problemów przedsiębiorcy Podcast

6. Jedna rzecz utworzyłem obszar w mojej bibliotece podcastów po tym, jak sprawdziłem Gary’ego Kellera # 1 Wall Street Journal bestseller, Jedna rzecz Ten podcast, prowadzony przez Geoffa Woodsa, wiceprezesa The Something, pomógł mi uzyskać jasność na temat tego, co najważniejsze w życiu zawodowym i indywidualnym, oraz pracy nad pozbyciem się takich rozrywek jako wielozadaniowość i media społecznościowe, aby znacznie lepiej skupić się na ważnych sprawach. Od blokowania czasu do kształtowania nawyków, Gary używa konkretnych przykładów, jak stać się bardziej skoncentrowanym i być lepszą odmianą siebie.

7. The Genius Life to doskonały sposób na odżywianie i dowiedzenie się więcej o tym, jak spożywać, aby zoptymalizować mózg, być bardziej wydajnym i czuć się znacznie lepiej. Zrozumiano dla jego New York Timesa bestsellera, Genius Foods (motywowany utratą matki z powodu demencji), Max podejmuje skomplikowane badania naukowe i badawcze i rozkłada je na mniejsze utwory łączące pojedyncze anegdoty i poczucie humoru. Od neurologów po chirurgów serca, jego goście są najlepsi w dziedzinie medycyny i nauki, którzy koncentrują się na tym, jak leczyć za pomocą jedzenia, starożytnych ziół i ogólnych praktyk. Lubię przepisy Maxa, w tym moje indywidualne ulubione domowe kulki z ciemnej czekolady

8. Nie do zatrzymania z Kara Goldin jest inspirująca, ponieważ Kara prowadzi rozmowy z zakłócającymi branżę i innowatorami na świecie wellness, biznesu i życia. Skończyło się, że jestem fanem Kary i odtąd związałem się z nią przez LinkedIn historia założyciela dla Hint oraz o tym, jak wykorzystałem jej przykład, aby pomóc mojemu bliźniakowi porzucić uzależnienie od sody dietetycznej, aby schudnąć i usunąć syntetyczne składniki aktywne z jego diety. Kiedy Kara założyła Hint, została poinformowana, że ​​jej pomysł nigdy nie zadziała, i ostatecznie wypuściła Hint na regionalnym targu Whole Foods, podczas gdy dosłownie była w drodze do porodu swojego czwartego dziecka. Tak prawdziwa jest siła kobiet-przedsiębiorcy, z którymi rozmawia, jednocześnie pomagając słuchaczom w opracowywaniu znacznie lepszych procedur i podejmowaniu zdrowszych decyzji. Jeśli potrzebujesz uwierzyć, jest to doskonały!

9. The Abundant Roll Podcast ma ponad 75 milionów pobrań i jest jednym z najbardziej cenionych podcastów, które zanurzają się głęboko w zdrowie, duchowość, kondycję, odżywianie, rozrywkę i przedsiębiorczość. Richa spełniłem w 2005 roku, kiedy wzorował się na katalogu i innowacyjnych właściwościach odzieży sportowej, dla której byłem dyrektorem marketingu. Był autentyczny jak zawsze i uprawiał sporty wytrzymałościowe, a od nadwagi uzależnionego od alkoholu i narkotyków stał się sportowcem uprawiającym sporty ekstremalne. Szybko do przodu do 2020 r., On jest najlepiej sprzedającym się pisarzem, mówcą i ewangelistą ds. Dobrego samopoczucia, i ma sposób, aby zahipnotyzować cię dłuższymi rozmowami i wywiadami, które prowokują do uwolnienia twojego najlepszego autentycznego ja.

10 Niezapomniany podcast to nowszy podcast prowadzony przez 21-letniego Harvarda i założyciela firmy żywieniowej Matta Wana, poświęconego „wzmocnieniu bezwzględnego dążenia do ludzkiego zdrowia i wydajności”. Zdarza się, że białko w proszku, którego używam ze względu na schludne i bezpieczne składniki, dlatego odkryłem słuchanie. Matt przeprowadza wywiady z właścicielami firm i dyrektorami generalnymi, którzy są niezwykle refleksyjni i entuzjastyczni. Jego odwiedzającymi są głównie elitarni i olimpijscy sportowcy, instruktorzy fitness i eksperci medyczni, i tak było jego odcinek z neurobiologiem snu, specjalistą od snu, zawodowym sportowcem CrossFit i żołnierzem armii Dr. Allison Brager , który mnie wciągnął.

Związane z: Posłuchaj najnowszego odcinka podcastu „Zdobądź oryginalną pracę”

11 Szczęście z Gretchen Rubin to dawka tego, czego wszyscy potrzebujemy. Z ponad 95 milionami pobrań Gretchen została z którym rozmawia Oprah i jest autorem różnych New York Times bestsellery, z których moim ulubionym jest The Joy Project , , który zainwestował dwa lata na liście bestsellerów. Gretchen czerpie z najnowszej nauki i kultury popularnej, aby udzielać nam wywiadów, które pomagają nam ulepszać nasze życie na wiele sposobów. Ma niesamowitą metodę przyjmowania skomplikowanych koncepcji i przełamywania ich z humorem i jasnością, aby pomóc nam odkryć więcej szczęścia we wszystkich elementach naszego życia. New York City Times nazwał Gretchen „królową narracji samopomocy, „i stoję za tym w 100 procentach.

W całym tym czasie nakłaniam cię do wyjścia na zewnątrz, jeśli możesz, idź i wypróbuj jeden lub kilka z tych podcastów, aby poinformować, oczarować i zabłysnąć srebrnymi podszewkami i pozytywnym światłem na nadchodzące dni z nas.

Ucz się więcej