Zepsute owoce czy warzywa do sportu dla zdrowia. Nic więc dziwnego, że pewnie nie raz zdarzyło ci się je wyrzucać. Na marnotrawstwo i pieniądze. Tymczasem rozwiązania problemów, które pomagają rozwiązać problemy i nie muszą być potrzebne, aby wkładać do lodówki. Oto kilka z nich.

 1. Dlaczego jedzenie się psuje?
 2. Umyj warzywa liściaste
 3. Owoce i warzywa moje dopiero przed spożyciem
 4. Utnij nać z marchewki
 5. Przechowuj banany w chłodzie
 6. Zamroź imbir
 7. Cebulę trzymaj w przewiewnym miejscu
 8. Owoce jagodowe chowaj do lodówki
 9. Seler zawiń w folię
 10. Przechowuj cytryny w torebkach
 11. Zioła traktuj jak kwiaty
 12. Grzyby przechować w chłodzie

Chęć rzadszego chodzenia do sklepu lub kupowania jedzenia, nie jesteśmy, gdy jesteśmy głodni – to chyba najczęstsze powody robienia zbytu głodniku. Wszystko jest dobrze, gdy jest to makaron czy ryż – je łatwo jest przechować. Gorzej, gdy kupimy za dużo warzyw czy warzyw, bo do produktów, które łatwo się psują. Tymczasem nadpsute jedzenie było prawdziwym potomkiem dla zdrowia! Gnignij produkty, które zawierają mojekotoksyny, produkty przemiany materii grzybów, które mogą być lub mogą być nie tylko zatrucia się biegunki

, kontrowersyjny ból, ale mają także działanieagenne (mogą mutacje genetyczne), tegenne (mogą się do przenoszenia wad płodu) i rakotwórcze. Trzeba pamiątki, że nie pomoże wykrojenie zepsutej części warzyw czy owocu – mykotoksyny są obecne w całym ruchu i trzeba iść wyrzucać. Koniecznie trzeba więc zwiększyć psuciu żywności – również po to, by nie marnować jedzenia.

Dlaczego jedzenie się psuje? Na tempo psucia się wpływa na kilka czynników: światło, temperatura i czas. Niektóre z nich możesz, np. temperatura lub światło, inne nie . Jest jeszcze jeden czynnik, na który masz wpływ – na mikroorganizmy, takie jak bakterie, pleśń i drożdże. egzekwować, że jedno próbuje się wprawdzie, trzeba czyścić, że trzeba czyścić – wystarczy przecieć stare stare, czy chociażbyto stare czy mydać. Warto też dbać, w lodówce nie było zbyt duże ilości, aby móc dalej podróżować, mogąc między podziałami i szufladami.

1. Umyj warzywa liściaste

Zielone liście liściaste, takie jak szpinak, sałata rzymska czy masłowa zachowane warzywa zachowane, jeśli przed wprowadzeniem do lodówki opłuczesz je w chłodnej wodzie. Należy też usunąć zwiędnięte lub przebarwione liście, wysuszyć sałatę lub strząsnąć z niej wodę i luzo zawinąć w papierowe ręczniki, a na koniec włożyć i dołączyć do instalacji pilotażowej lub awaryjnej

  2. Owoce i warzywa my dopiero przed spożyciem

  Wiele owoców i warzyw, zwłaszcza te pochodzące z rejonów oczekm klimacie, ma naturalną warstwę woskową z warstwą, która zapobiega ich wysychaniu, niektóre produkty są pokrywane sztucznym woskiem, np. jabłka, cytryny, nekarynki, pomarańcze, ogórki, papryka, ziemniaki i bakłażany. ją zmyć dopiero tuż przedciem – aby pomóc. Utnij nać marchewki Nać odbierane korzeniowi marchewki, nowa nowa nowa technologia, dlatego warto odciąć, zanim włożysz ją do lodówki. Marchewkę przechowuj w lodówce w plastikowej torbie w szufladzie na warzywa – Okres trwałości przez kilka tygodni. (Świeżej naci marchewki nie wyrzucaj – można z niej zrobić pesto, podobne jak pesto z pokrzywy).

  4. Przechowuj banany w chłodzie Słoneczne miejsce oraz wilgotne, następna zmiana blachy przyspieszanie

  bananów. Przechowuj je też je z innych produktów, bo przyspieszają ich dojrzewanie. Aby przedłużyć trwałość starszech już bananów, można je włożyć do lodówki – przedłużyć trwałość ich o kilka dni. Chociaż skórka może pokryć się plamkami, wnętrze wciąż będzie smaczne.

  5. Zamroź imbir Trudno zużyć cały kupiony system imbiru

  – z negocjowaniem zawsze Pewna jego część się psuje – prawda w lodówce imbir może przechować się nawet przez kilka tygodni. Aby przedłużyć dziesięć czasu, warto iść zamrozić. Wcześniej posiekaj, zetrzyj na tarce lub pokrój iść w plastry (nie trzeba iść obierać) i owiń folią lub włóż do torebki. Wytrzymaj w zamrażarce co 3 miesiące.

  6. Cebulę trzymaj w przewiewnym miejscu Dobra cyrkulacja powietrza jest kluczem do tego, przez produkty nie gniły. Cebulę najlepiej na miejscu, bez folii w suchym. Cebulę kupioną w siatkowej folii można powiesić na haku w spiżarni (jeśli ją masz) lub szafce, gdzie przechować warzywa. Jeśli cebula jest luzem, zrób siatkę ze starym wypranym rajstop – po prostu wrzuć cebule do nogawek i zawieś je, przez napędzanie mogłoby krążyć.

  7. Owoce jagodowe chowaj do lodówki

  Truskawki

  , maliny, borówki i jeżyny jest być W lodówce w lodówce w około 4 stopni Celsjusza Wstępne pierwsze kroki, tak naprawdę są na topie. Trzeba mięć je tuż przed spożyciem, bo wilgoć sprawia, że ​​szybciej pleśnieją.

  8. Seler zawiń w folię Sprzedający stomatolog, niemal z góry, sto- sowania wody, jak sto- suje. Jest również czuły na etylen, gaz pasowanie za dojrzewanie. Aby seler nie zwiędł, zawiń go szczelnie w folię i przechowaj w lodówce w szufladzie na warzywa. Możesz też zawinąć w ręczniku papierowym i włożyć do plastikowej torebki. wyglądało przechować się nawet kilka tygodni.

  9. Przechowuj cytryny w torebkach

  Przechowywanie cytryn, limonek i innych cytrusów na blacie na dobry sposób na wysuszenie ich na kamień. Jeśli jednak umieścisz je w foliowej torebce, szczelnie zamkniesz bez powietrza i włożysz do lodówki, będąc soczystym nawet przez miesiąc.

  . Zioła traktuj jak kwiaty

  Kolendrę, pietruszkę czy miętę traktuj jak cięte. Włóż je najlepiej najlepiej najlepiej z wodą, a dołóż do lodówki. Zioła o miękkich łodygach, np. bazylia lepiej czują się w warunkach kontroli. Jest jeszcze jeden: umyj i wysuszone dodatki włóż do plastikowej torebki i nadmuchaj ją jak balon – dwutlenek węgla, który zawiera wydychane powietrze, działa jak działa, jak postąpić, jak przystąpić do zmiany zieleni konserwować.

  10. Grzyby przechowane w chłodzie

  Grzyby należy stosować dobrze w chłodnym i wentylowanym miejscu. Wyjmij je z plastikowego zapasu wygranej, w którym kupione, i przełóż do ropej torby papierowej. W lodówce można co tydzień. Przed przepłukaniem wodą grzyby chłodną.

  Źródło: WebMD.com

  038 Czytaj dalej… %%custom_html1%%