Są to wspólne cechy dobrego samopoczucia, o których nikt nigdy nie mówi.

Rozwijaj swoją firmę, Nie Twoja skrzynka odbiorcza

Bądź na bieżąco i dołącz teraz do naszego codziennego biuletynu!

Będzie używany zgodnie z naszą Polityką prywatności

11 Little-Known Traits of Highly Successful People

Źródło obrazu: Westend61 | Getty Images

) Ben Angel

Kontrybutor VIP

Autor, ekspert Biohacker i Peak Performance

)

)

grudzień 27, 2019 8 minut czytania

Opinie wyrażone przez Przedsiębiorca autorzy są sami.

Poniższy artykuł oparty jest na fragmentach Ben Angel’s książka, Niepowstrzymany: 90-dniowy plan biohackowania twojego umysłu i ciała dla sukcesu . Kup teraz w Amazon | Barnes & Noble | iBooks | IndieBound. I bądź na bieżąco The Unstoppable Journal , jedyny tego rodzaju dziennik oparty na neuronauce, psychologii i biohackingu, który pomoże Ci osiągnąć twoje cele. (Już w styczniu 2020 r.)

Istnieje ponad 148 milionów artykułów online na temat nawyków osób odnoszących sukcesy. Większość z tych artykułów skupia się na psychologicznych aspektach ich nawyków, niekoniecznie na biochemicznych podstawach tego, dlaczego osiągają najwyższe wyniki. Zakłada to, że biochemicznie wszyscy jesteśmy na tym samym poziomie, co ludzie tacy jak Tony Robbins, Dalajlama czy nawet Richard Branson, i że jeśli zastosujesz te nawyki w swoim codziennym życiu, osiągniesz podobne wyniki. Ale w tym myśleniu są wady.

Gdybyś zbadał osobę osiągającą najlepsze wyniki i spojrzał na jej biochemię, najprawdopodobniej odkryłbyś, że są one wystarczające w witaminach D i B oraz że ich serotonina, dopamina i GABA poziomy są w normalnym zakresie. W rzeczywistości wszyscy jesteśmy wyjątkowi biochemicznie. To, jak jedna osoba radzi sobie ze stresem w porównaniu do innej osoby, jest zupełnie inne. Gdybyś wziął najwyższą wydajność i poważnie zubożał go w witaminę D lub serotoninę i dopaminę, potencjalnie nie byliby w stanie poradzić sobie i myśleć jasno. Ta osoba najprawdopodobniej popadnie w depresję i odczuje lęk i wyższy poziom stresu. Dlatego podzielę się 11 specjalnymi cechami, których potrzebuje każda osoba odnosząca sukcesy, aby osiągnąć najlepsze wyniki we wszystkich aspektach swojego życia.

Związane z: 13 sposobów na zwiększenie koncentracji, zwiększenie motywacji i zwiększenie napędu

Wyobrażanie sobie

Wizualizacja to potężna codzienna praktyka, której można użyć, aby dać mózgowi mapę drogową sukcesu. Badania przeprowadzone przez Journal of Consulting Psychology pokazały, że mózg nie potrafi odróżnić pamięci prawdziwej od wyobrażonej. Oznacza to, że kiedy wyraźnie wyobrażasz sobie, że coś się urzeczywistnia, możesz stworzyć nowe ścieżki neuronowe, które zapewnią mózgowi naprawdę wyraźny punkt skupienia. Wyobraź sobie, jak przebiegnie rozmowa kwalifikacyjna lub mowa, a twój mózg zrozumie płynność tej sytuacji, tak jakby to się już wydarzyło. Możesz dowiedzieć się więcej na temat tego rodzaju wizualizacji w mój film tutaj.

Dudnienia różnicowe

Obuuszna terapia rytmiczna rozkwita w kręgach produktywności i może być wykonywana w dowolnym miejscu i czasie z zestaw słuchawek dousznych lub słuchawek (chyba że prowadzisz) i może zdziałać cuda, poprawiając energię i jakość życia. Studia wykazały, że może zmniejszyć stres i niepokój oraz zwiększyć koncentrację, koncentrację i motywację, a także poprawić pewność siebie i umiejętności psychomotoryczne, słuchając uderzeń przez 20 minut lub dłużej.

Medytacja

Nic dziwnego, że mega-wykonawcy w Dolinie Krzemowej i gdzie indziej wkładają medytację w codzienne rutyny swoich pracowników. Badania wykazało, że praktyki medytacyjne mogą mieć pozytywne skutki, które poprawiają wiele wymiarów wydajności pracy, w tym zaangażowanie w pracę i satysfakcję z pracy. Ale korzyści płynące z medytacji nie kończą się na tym. Istnieje również wiele pozytywnych efektów fizycznych, takich jak zwiększone pozytywne emocje, lepsze zdrowie immunologiczne i natychmiastowa poprawa zdolności do regulowania emocji. Z czasem odkryjesz zmniejszenie stanu zapalnego na poziomie komórkowym i zmniejszenie objawów depresji, stresu i lęku. Całkiem nieźle jak na coś, co możesz zrobić za darmo.

Nootropics

Szczytowi wykonawcy zdają sobie sprawę, że aby pozostać w najlepszym wydaniu, muszą również utrzymywać mózg w optymalnym funkcjonowaniu. Nootropics to leki, suplementy i inne substancje – naturalne i syntetyczne – które poprawiają funkcje poznawcze, pamięć, kreatywność, energię i motywację. (Należy jednak pamiętać, że pokaż musisz już być zdrowy, aby dodać je do swojego schematu.) Podzielę się informacjami na temat różnych rodzajów nootropów w moim nadchodzący dziennik .

Jednym z przykładów nootropowego, którego próbowałem, był Keton Ester, czyste źródło paliwa opracowane przez DARPA w celu zwiększenia wydajności żołnierzy podczas wymagających misji. Produkty HVMN są dla ludzi, czym jest paliwo lotnicze do zatoki, a kto nie chciałby poczuć się jak elegancki, opływowy odrzutowiec przyjmujący ich dzień?

Badania krwi

)

Sportowcy, trenerzy, trenerzy i wszyscy zainteresowani osiągnięciem optymalnej wydajności mogą korzystać badanie krwi , aby przewidzieć problem, zanim będzie za późno, aby go naprawić, czasem nawet przed zdarza się – i nie oznacza to podróży do gabinetu lekarskiego. W zaciszu własnego domu możesz teraz wysłać zestaw próbek domowych do bezpiecznego i pouczającego laboratorium, aby znaleźć swoje biomarkery.

Biomarker jest mierzalny wskaźnik pewnego stanu biologicznego lub stanu. Biomarkery są często mierzone i oceniane w celu zbadania normalności procesy biologiczne , patogenne procesy i interwencje . Co ekscytujące jest teraz to, że badania są biomarkery wędrujące mogą również określać zaburzenia psychiczne.

Ćwiczenie

Różne ćwiczenia fizyczne mogą przynieść określone korzyści mentalne, od radzenia sobie z głodem i zmniejszania stresu po poprawę pamięci – wszystko, co jest potrzebne do wypełnienia luki w tożsamości. Ustalenia w Naukowy przewodnik po jeszcze lepszym tobie zawierać:

  • Podnoszenie ciężarów, które pomaga kory przedczołowej mózgu, złożone myślenie, rozumowanie, wielozadaniowość i rozwiązywanie problemów.

Joga, która pomaga płatowi czołowemu i pomaga zintegrować myśli i emocje.

Trening interwałowy o wysokiej intensywności, który pobudza podwzgórze i regulację apetytu, apetyt i uzależnienie.

Nawyki senne

My wszyscy wiedzą, jak trudno jest się skupić, gdy nasz sen jest zakłócony; dlatego właściwe nawyki snu są kluczowym krokiem w przygotowaniach do sukcesu. Najlepsi wykonawcy zapewniają ochronę tej najważniejszej części dnia poprzez rutynowe przestrzeganie kilku zasad, które mają ogromny wpływ. Ograniczanie niebieskiego światła od czasu na ekranie, obniżanie temperatur w pokojach wieczornych, odłączanie się od mediów społecznościowych i zmniejszanie używek to tylko niektóre kroki, które dzielę w mojej książce, które mogą pomóc Ci odzyskać dobry sen.

Odżywianie

Piggyback w badaniach krwi, wysoce skuteczni ludzie mają skuteczny plan żywieniowy. Nie przeskakują z diety na dietę i zdają sobie sprawę, że wszyscy jesteśmy biologicznie indywidualni, więc to, co działa dla jednego, może nie działać dla drugiego. Korzystając z biologicznych informacji o niedoborach żywieniowych i korygując wszelkie deficyty, ci najlepsi producenci dowiadują się, że zapalne produkty spożywcze, takie jak cukry i inni przestępcy, mogą negatywnie wpływać na ich wyniki. Świetne paliwo oznacza doskonałą wydajność.

Biohacking

Wysoce skuteczni ludzie mają talent do tego, aby nie pozostawić żadnego kamienia niewzruszonego. Dotarcie do głównej przyczyny wszelkich problemów lub wątpliwości jest niezwykle ważne, ponieważ starają się oni korzystać z najnowszych dostępnych narzędzi i zasobów. Dowiedzenie się, co robią inni najlepsi wykonawcy, aby pozostać na szczycie swojej gry, oraz badanie najnowszych osiągnięć w dziedzinie biotechnologii i terapii opartych na mózgu równoważy ich wiedzę. Korzystając z dziedziny medycyny funkcjonalnej, lekarze mogą zrewolucjonizować to, co mogą zrobić, rozumiejąc całe ciało i jego potrzeby.

Związane z: Dlaczego medytacja z przewodnikiem jest niezbędna dla każdego przedsiębiorcy

Urządzenia do noszenia

Większość elitarnych sportowców lub guru z branży zdrowia i dobrego samopoczucia często podłącza się do jakiegoś urządzenia co daje im dane w czasie rzeczywistym o tym, jak sobie radzą w każdej sytuacji. Dzięki kilku z tych narzędzi biotechnologicznych lepiej zrozumiałem, co robi moje ciało w czasach stresu lub snu. Byłem także w stanie podwoić wydajność treningu i pogłębić umiejętność medytacji. Udostępniam kilka z nich w ten film.

Journaling / Reflection

Według Journal of Work-Applied Management , „Ludzie świadomie zastanawiają się, aby zrozumieć wydarzenia w ich życiu, i w konsekwencji mam nadzieję, że dodają i wzmacniają znaczenie. ”W mojej nadchodzący dziennik, Poproszę czytelników o poświęcenie kilku minut dziennie na dziennik przed pójściem spać, aby ustawić następny dzień na sukces i zastanowić się, jak im poszedł dzień. Ale to nie tylko sposób myślenia o pracy. Mój Unstoppable Journal jest na podstawie badań

, które pokazują, że krytycznie odzwierciedlają, i dzielenie się wynikami może być przerażające i powodować poczucie podatności na zagrożenia. Prowadzi to jednak również do wzrostu i odkryć, szczególnie podczas analizy biologicznych aspektów twojego zdrowia i dobrego samopoczucia.

Te cechy nie są przeznaczone tylko dla elitarnej grupy. Są dla nas wszystkich, aby uzyskać życie nie do powstrzymania!

Czy jesteś gotowy, aby stać się nie do powstrzymania ?

Odwiedzić www.areyouunstoppable.com i weź teraz BEZPŁATNY 60-sekundowy quiz online. Odpowiadając na serię prostych pytań, moje oprogramowanie przeanalizuje twoje wyniki i dostarczy kompleksowy raport, który wskaże twój typ tożsamości i poprowadzi cię do narzędzi i wskazówek, których potrzebujesz, aby wypełnić lukę między tym, kim jesteś a kim możesz być . Weź udział w quizie, aby zacząć!

) )

Czytaj więcej