Woman sitting on the floor with a basket of laundry looking overwhelmed

Jak twoje zdrowie psychiczne?

Wielu z nas pyta, jak sobie radzimy w sposób ciągły. Jak nam się PRAWDZIWIE?

Tired woman laying in bed with a pillow over her head

Teraz, bardziej niż kiedykolwiek, nasze zdrowie psychiczne jest testowane, gdy utknęliśmy w nim, dystansując się społecznie i próbując zarządzać tym, co doświadcza prawie cały świat. Jeśli nikt inny nie zaloguje się na twoje psychiczne lub psychiczne samopoczucie, jestem teraz! Chcę wyposażyć Cię w kilka pomocnych narzędzi do nawigacji po tych wyboistych trasach i idealnie czuć się bardziej „świetnie” pod koniec dnia.

Szukasz sposobów na podniesienie nastroju lub poprawę stanu umysłu? Sprawdź te 10 sugestii!

Woman laying on the floor laughing as her dog climbs on her and gives kisses

1. Zwróć uwagę na dobro, które Cię otacza!

Gdziekolwiek jesteś – niezależnie od tego, czy pracujesz w domu, czy w ogóle nie pracujesz, wciąż jest wiele dobrych rzeczy do upamiętnienia. Jeśli wierzysz w większą moc lub religię, teraz jest idealny czas, aby skoncentrować się na swojej wierze.

Na świecie jest mnóstwo ludzi chętnych do opieki nad innymi, dzielenia się tym, co mogą i pomocy w niektórych metodach. Jeśli możesz pomyśleć o 5 dobrych rzeczach, skomponuj je gdzieś i oceń je!

Two kids sitting on the couch under a blanket smiling

Dla mnie to 5 pierwszych rzeczy, za które mogę być wdzięczny:

  • Jestem zdrowy, a moje dzieci są zdrowe.

Mam dużo jedzenia.

Nadal mogę się śmiać, ciesząc się The Workplace w koniec dnia Mam dostęp do rzeczy, które podniosą mój stan umysłu, takich jak muzyka, książki i gry. Mam dach nad głową.


… i zaufaj mi, mam szczęście, że się tam znalazłem są więcej rzeczy, które mogę wymienić!


2. Wiedz, że nie ma krótkiej podaży życzliwości.

Stacje radiowe przekazują pieniądze na pokrycie kosztów dla osób bezrobotnych. Struktura Billa Gatesa rzeczywiście przyczyniła się do 100 milionów dolarów na leczenie COVID-19 i rozwój szczepionki, wśród wielu innych dyrektorów firmy i celebrytów.

Upewnij się, że przeczytaj ten post zebraliśmy się, dzieląc się aktami hojności, które występują wokół nas w koronawirusie

People getting food from community kitchen

Osoby przekazują całkowicie darmowe posiłki pracownikom służby zdrowia. Jedna kobieta nawet zmieniła swoją restaurację w kuchnię sąsiedzką, aby służyć tym, którzy zostali dotknięci wirusem.

Jestem tak upokorzony i pod wrażeniem dobroci, że doprowadza mnie do szczęśliwych łez (powstrzymując kolejną falę uczuć, kiedy to tworzę).


Mom dancing with her kids in the backyard

3. Ćwicz oddychanie (Pranayama)

Na pewnym poziomie wszyscy jesteśmy zestresowani, przestraszeni, niespokojni i psychiczni. Kiedy to wszystko się skończy? Kiedy życie znów będzie normalne? Nikt nie może powiedzieć na pewno, więc nie martw się ani nie bój już swojej siły mózgowej.

Zamknij oczy i weź głęboki, oczyszczający oddech przez nos i przez usta.

Jeśli kiedykolwiek chodziłeś na zajęcia jogi, rozumiesz o czym mówię.

Rozpocznij treningi oddechowe Deepaka Chopry Woman sitting on the floor meditating with eyes closed and hand on stomach za małą dawkę wewnętrznego spokoju.


Mom dancing with her kids in the backyard

4. Zwiększ endorfiny!

Endorph-what ?? Wiesz, kiedy czujesz się szczęśliwy i beztroski?

Kiedy jesteś bardziej aktywny, natychmiast stymulujesz produkcję endorfin. Odkryj sposób na poruszanie się ciała:


Woman sitting on the floor hugging herself with eyes closed

5. Mile widziane zwiększenie samopomocy

Nie jestem ciągle moją najlepszą cheerleaderką. Wiele dyskusji, które prowadzę ze sobą (na głos lub w mojej głowie) są bardzo ważne. Jeśli potrafisz nawiązać relacje, oto jak możesz zmienić tę krytykę w bardziej pozytywny dialog:

„Jestem złą mamą, ponieważ w zeszłym tygodniu nie pomagałem swoim dzieciom w odrabianiu lekcji.”

Raczej spróbuj: „Życie jest szalony i w porządku być niedoskonałym. Wiem, że mogę zrobić znacznie lepiej w przyszłym tygodniu i ZROBIĘ! “


„Prawdopodobnie nie podzielę się swoimi pomysłami na konferencji roboczej, ludzie uwierzą, że są głupi.”

Raczej próba: „Mam doskonałe koncepcje i dzielenie się nimi z innymi nie zaszkodzi. Prawdopodobnie wniosą niezwykły wkład! ”


„Nie będę się czuł dobrze z sobą, dopóki nie stracę 10 funtów.”

Zamiast tego spróbuj: „Moje ciało faktycznie się zmienił, jednak mój urok nie jest określony przez skalę. Będę naprawdę szczęśliwy ze sobą, jeśli będę ciężko pracować, aby stracić 10 funtów.


Hand grabbing an affirmation sticky note off the wall, next to other sticky notes

Śmiało i baw się dobrze, jednak zwiększenie samowystarczalności może absolutnie zmienić sposób, w jaki postrzegasz siebie. Kiedy zastosujesz tę świadomą praktykę, prawdopodobnie przeniesie się ona na sposób interakcji z innymi.

Nauka również dowodzi, że stwierdzanie jest myśleniem, więc zacznij zachęcać to jedno i tylko częściej!


two woman wearing shower caps

6. Odkryj partnera pozytywności

Teraz, kiedy masz przyjemność rozmawiać ze sobą, przejdź na wyższy poziom i znajdź cheerleaderkę. Może to być twoja druga połowa, sąsiad z sąsiedztwa, matka, przyjaciółka z pracy itp.

Husband and wife sitting next to each other smiling

Upewnij się, że wybrana osoba nie jest niekorzystną Nancy, która Cię sprowadzi. WIELKIE WIBRACJE TYLKO. Oto kilka rzeczy, których szukam u partnera pozytywnego … Ktoś, kto:

  • Motywuj moje osobiste postępy

Zajmij się innym punktem widzenia niż mój własny Zapewnij pomoc psychologiczną podczas wyboistych przejażdżek

Przypomnij mi o moich celach


Spróbuj zalogować się ze znajomym co najmniej dwa razy w tygodniu, nawet po prostu krótka rozmowa tekstowa lub rozmowa telefoniczna. Badania naukowe pokazują, że wzmacnianie związków obniża napięcie i promuje znacznie lepsze zdrowie psychiczne, a kto tego nie chce?!

Szukasz źródła pomocy online? Próba Przygotuj program zdrowia psychicznego U Woman sitting on the floor meditating with eyes closed and hand on stomach, w którym może wziąć udział cała rodzina. Pierwotnie produkowane jako zasób doradcy szkolnego, teraz mają wydanie domowe.


Woman sitting on the floor in workout clothes holding a water bottle

7. Znajdź czas na ćwiczenia

Rozumiemy, że ćwiczenia zwiększają endorfiny, ale podobnie:

  • Eliminuje depresję i poprawia stan umysłu
  • )

Zwiększa siłę kości i mięśni

Zwiększa poziomy energii Wytwarza naturalne przeciwutleniacze w organizmie


Każdy trening wygląda inaczej. Wybierz coś, co sprawi ci przyjemność, niezależnie od tego, czy jest to wycieczka na rowerze stacjonarnym, czy rzuca się i siada w salonie Woman sitting on the floor meditating with eyes closed and hand on stomach

Nawiasem mówiąc, nie przegap tego posta Składam udostępnianie ćwiczenia na całe ciało, które możesz wykonać w swoim salonie Woman sitting on the floor meditating with eyes closed and hand on stomach

Woman laying on the floor doing glute bridges with a dumbellWoman sitting on the floor meditating with eyes closed and hand on stomach

Jeszcze lepiej, dołącz do nas w naszym 30-dniowe wyzwanie Glute Bridge , aby ćwiczyć z całą społecznością Hip2Save!


Headphones and an iphone displaying a podcast sitting on a desk

8. Posłuchaj podcastu

Większość podcastów jest komplementarna i wykorzystuje bogatą wiedzę na różne tematy, na przykład zdrowie psychiczne. Od porad i schematów odnowy biologicznej po hacki życiowe i wsparcie rozwoju osobistego, możesz wchłonąć mnóstwo treści, które przyniosą Ci wiele korzyści.

Woman holding iphone and listening to a podcast with headphones in

Oto kilka moich ulubionych podcastów, które są pouczające i cenne:


Hand holding a bottle of Rhodiola rosea supplement in bathroom

9. Spróbuj naturalnych nootropów

Jeśli walczysz z lękiem, depresją lub bezsennością, odczuwam twój ból. Te niszczyciele nastroju wystarczą, aby przejąć cały dzień.

Naturalne suplementy nootropowe poprawiają funkcje poznawcze mózgu i pomagają zwalczyć negatywne odczucia stresu, nieszczęścia, zmartwienia i zmęczenia. Biorąc pod uwagę, że są całkowicie naturalne, nie zawierały tak wielu nieprzyjemnych skutków ubocznych, jak wiele recept.

Najpierw próbowałem nootropów, kiedy przechodziłem przez niezwykle trudny okres. Mój stres i niepokój wynikały z pokrycia dachu, a nocy dobrego snu było niewiele. Po około 2-3 tygodniach stosowania, wydawało mi się, że jestem inną osobą w najlepszej możliwej metodzie.

Energized woman jumping in the air with arms up

Mój poziom energii znacznie wzrósł, mój niepokój spadł, a ja czułem się bardziej normalny i zachwycony niż przez bardzo długi czas.

Oto lista wysoko ocenianych i sugerowanych naturalnych nootropów:

  • Kava Extract: Zapewnia spokój psychiczny, zmniejsza niepokój i poprawia sen.

Rhodiola Rosea: Woman sitting on the floor meditating with eyes closed and hand on stomach Promuje czystość umysłu i poczucie motywacji, zwiększa poziomy energii. Ashwagandha: Równoważy poziom kortyzolu i poprawia stan umysłu, obniża ciśnienie krwi. Fosfatydyloseryna: Poprawia pamięć i koncentrację, zwiększa szybkość przetwarzania umysłowego i zmniejsza mgłę mózgu.


Proszę pamiętać, że jestem nie lekarz, więc jeśli masz pytania dotyczące naturalnych nootropów, porozmawiaj ze swoim lekarzem.


Man sitting on couch playing the guitar and smiling

10 Zrób coś, co lubisz!

Badania naukowe naprawdę ujawniają, że ludzie zajmujący się hobby są mniej zestresowani i mają znacznie lepszy nastrój. Ma to sens, jeśli pomyślisz o tym, jak wspaniale się czujesz, gdy robisz coś, co Cię rozświetli!

Family sitting at kitchen table doing a puzzle together

To może wyglądać jak godzina terapii artystycznej lub fotografii na twoim podwórku.

Hip Idea: Chcesz odkryć coś zupełnie nowego? Spójrz na wszystkie DARMOWE zajęcia online Woman sitting on the floor meditating with eyes closed and hand on stomach, które możesz wziąć teraz, od szycia do kodowanie do fotografii!


Child wearing boxing gloves and sweat band looking fierce

Każdy dzień jest pełen nowych emocji, trudności i obaw. Każdego dnia masz nową okazję, aby uczynić dziś lepszym niż wczoraj.

Zacznij dzień od dobrej notatki z tym list potwierdzający do wydrukowania Woman sitting on the floor meditating with eyes closed and hand on stomach na wypadek, gdybyś potrzebował wskaźnika tego, jak jesteś doskonały! W te dni, w których tak naprawdę walczysz, trzymaj się tam! Te wskazówki dotyczące zdrowia psychicznego są dostępne, gdy ich potrzebujesz.

A teraz idź, miej świetny dzień, TY MASZ TO!


Sprawdź te 21 Przyjemnych rzeczy do zrobienia w domu podczas dystansu społecznego !

Dowiedz się więcejWoman sitting on the floor meditating with eyes closed and hand on stomach